ul. Grójecka 6, 05-555 Tarczyn

W trosce o Wasze oraz Nasze bezpieczeństwo prosimy o zapoznanie się i stosowanie procedur oraz poleceń dotyczących funkcjonowania Gabinetu:

 

 1. Na wizytę umawiamy się telefonicznie pod numerem telefonu 512-304-303, on-line poprzez stronę www.stomatologia-tarczyn.pl, przez portal Znany Lekarz oraz mailowo (biuro@stomatologia-tarczyn.pl).
 2. Personel podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzi z Państwem krótką ankietę dotyczącą Waszego stanu zdrowia, oraz udzieli informacji o pozostałych wytycznych związanych z wizytą w gabinecie. Wywiad epidemiologiczny zostanie powtórzony w dniu wizyty. Bardzo prosimy o podawanie wszystkich istotnych i przede wszystkim prawdziwych informacji o stanie Państwa zdrowia.
 3. Przyjmujemy wyłącznie pacjentów bez żadnych objawów! W przypadku wystąpienia objawów infekcyjnych prosimy o przełożenie wizyty, gdyż ze względu na bezpieczeństwo innych pacjentów i personelu nie będziemy mogli jej przeprowadzić!
 4. Bardzo prosimy o zgłaszanie się punktualnie na wizyty, aby uniknąć gromadzenia się Pacjentów przed gabinetem oraz na recepcji.
 5. Bardzo prosimy o słuchanie i wykonywanie poleceń personelu.
 6. Przed wejściem do gabinetu asystentka stomatologiczna zmierzy Państwu temperaturę i oceni ogólny stan zdrowia.
 7. Po wejściu do gabinetu prosimy o zdezynfekowanie rąk – płyn znajduje się przy drzwiach po lewej stronie.
 8. Założenie karty pacjenta, podpisanie oświadczenia RODO i zgody na zabieg odbywa się w gabinecie. W gabinecie również zapłacą Państwo za usługę i umówią się na ewentualną kolejną wizytę.
 9. Na wizytę prosimy zgłaszać się pojedynczo – wyjątkiem są osoby niepełnoletnie, wtedy prosimy o zgłaszanie się z jednym opiekunem.
 10. W gabinecie prosimy nie dotykać klamek oraz uchwytów
 11. W miarę możliwości prosimy o płatność bezgotówkową
 12. Prosimy, by decydując się na wizytę w gabinecie wzięli Państwo pod uwagę ogólny stan swojego zdrowia

 

Cieszymy się, że udało nam się dostosować świadczenie usług do wszelkich wymaganych procedur i wytycznych.

Nasz personel po każdym pacjencie jest poddany dezynfekcji, posiada certyfikowane kombinezony, maski ffp2 oraz maski ffp3, maski chirurgiczne, rękawiczki, gogle oraz przyłbice. Lekarze i asystentki są przeszkolone z wyżej wymienionych procedur, do każdego lekarza zostaną przydzielone dwie asystentki, w trakcie zabiegu będzie działała wentylacja mechaniczna powietrza. Po zabiegu zastosowany zostanie proces fumigacji, gabinet zostanie zdezynfekowany oraz przewietrzony.

Prosimy o kontakt telefoniczny, jeśli nie uda się Państwu dodzwonić w możliwym najszybszym czasie asystentka oddzwoni do Państwa.

Do zobaczenia

Top